Valné shromáždění členů MAS

Jednací řád valného shromáždění členů - ke stažení ZDE

Seznam členů MAS je platný k 24. 3. 2017 

Název subjektu Sídlo/Adresa Jméno zástupce subjektu pro MAS Zájmová skupina Postavení a funkce v MAS
Probitas, s.r.o. Teplá Vladimír Erps Zemědělství a lesnictví Výbor partnerství
ARBO - zahranictví s.r.o Všeruby Miroslav Falkenauer Zemědělství a lesnictví Výběrová komise
Václav Šklada Bezvěrov Václav Šklada Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Lesní společnost Bečov s.r.o Bečov nad Teplou Ing. Petr Kužvart Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Zahrada Teplá s.r.o. Teplá Ing. Petr Šindelář Zemědělství a lesnictví Kontrolní komise
Úněšovský statek a.s. Úněšov Jiří Vaněk Zemědělství a lesnictví Výběrová komise
Farma Otročín a.s. Otročín Richard Tintěra Zemědělství a lesnictví Člen MAS
Pod Střechou, z.s. Toužim Jiří Schierl Cestovní ruch Výběrová komise
Ing. Jiří Šindelář Bečov nad Teplou Ing. Jiří Šindelář Cestovní ruch Výbor partnerství
Ing. Miroslav Svoboda Úterý - Vidžín Ing. Miroslav Svoboda Cestovní ruch Člen MAS
ZO ČSOP Berkut Teplá Ing. Vlastimil Šindelář Kulturní a přírodní dědictví Výbor partnerství
Jaroslav Větrovec Teplá Jaroslav Větrovec Kulturní a přírodní dědictví Výbor partnerství
Kanonie premonstrátů Teplá Teplá Filip Zdeněk Lobkowitz Kulturní a přírodní dědictví Kontrolní komise
Správa CHKO Slavkovský les Mariánské Lázně Ing. Jindřich Horáček, Ph.D. Kulturní a přírodní dědictví Člen MAS
Úterský spolek Bart Úterý Tomáš Kaiser Kulturní a přírodní dědictví Člen MAS
TJ Sokol Teplá Teplá Martin Klepal Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
ZŠ a MŠ Bezvěrov Bezvěrov Mgr. Hana Žemličková Sport a volný čas dětí a mládeže Člen MAS
Golf klub Klášter Teplá Teplá Ivana Jančarová Sport a volný čas dětí a mládeže Výbor partnerství
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje Cheb Ing. Josef Ciglanský živnostník - řemeslník Člen MAS
Václav Gatařík Teplá Václav Gatařík živnostník - řemeslník Člen MAS
Ing. Václav Kotlaba Úněšov Ing. Václav Kotlaba živnostník - řemeslník Člen MAS
Ing. Kateřina Bečková Otročín Ing. Kateřina Bečková živnostník - řemeslník Člen MAS
Roman Veselovský Teplá Roman Veselovský živnostník - řemelsník Výbor partnerství
Svazek obcí Slavkovský les Teplá Marie Šašková rozvoj regionu Výběrová komise
Svazek obcí Krašov Krs Jan Orosz rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Kolová Kolová Ing. Václav Kellner rozvoj regionu Člen MAS
Město Krásné Údolí Krásné Údolí Ing. Martin Frank rozvoj regionu Výbor partnerství
Obec Úněšov Úněšov Marie Nechutná rozvoj regionu Kontrolní komise
Obec Útvina Útvina Ing. Lenka Straková rozvoj regionu Člen MAS
Město Bochov Bochov Miroslav Egert rozvoj regionu Výběrová komise
Město Bečov nad Teplou Bečov nad Teplou Olga Haláková rozvoj regionu Výbor partnerství