LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR OVESNÉ KLADRUBY

3. – 7. 8. 2020

Počet dětí: 13

Program tábora:

3. 8. 2020

První den jsme se s dětmi sešli v prostorách obecního úřadu, kde jsme strávili skoro celý den z důvodu nepříznivého počasí.  Seznámili jsme děti s celotáborovou hrou, hráli společenské hry, a vymýšleli týmové pokřiky. Odpoledne jsme šli na procházku, kde děti plnily zadané soutěžní úkoly a získávaly tak body pro svůj tým.

4. 8. 2020

V úterý nám počasí také moc nepřálo. Dopoledne se děti zabavily tvořením kostýmů z prostěradel. Kostým si dle vlastní fantazie pokreslily. Další bojový úkol byl pro starší kluky: Sehnat dřevo a roztopit oheň pod kotlíkem. Mladší děti dle mapky hledaly na hřišti suroviny a recept na uvaření oběda. Společnými silami uvařily výbornou bramboračku. Pánové se starali o oheň a děvčata loupala a krájela a poté všichni společně vařili. Odpoledne probíhalo opět v rámci společenských her uvnitř budovy z důvodu nepěkného počasí

5. 8. 2020

Třetí den tábora byl zajištěn animační program – Cesta z města.  Na programu bylo poznávání našeho regionu Slavkovského lesa – poznávání známých míst, přírodnin a pramenů Slavkovského lesa. Děti během dne poznávaly prostřednictvím her náš region, jeho zajímavosti a ochutnávaly minerální prameny.

6. 8. 2020

Čtvrteční den jsme si udělaliy výlet na Prelát do Mariánských Lázní. Jedná se o přírodní park, kde je velké vyžití pro děti. Nejvíce naší partu zaujal vodní svět a lanové překážky. Děti si zde společně užily zábavy. Po návratu jsme se naobědvali a šli čas trávit ven. Teploty byly vysoké, a tak jsme do soutěží o body do celotáborové hry zapojili vodu.

7. 8. 2020

Poslední společný den jsme trávili u vody. Dopoledne jsme došli na malý rybník kousek za obcí. Starší děti zabavilo šlapadlo, které jsme později zapojili i do společných her, a mladší členky tábora se vykoupaly. Po obědě čekala táborníky bojovka, kterou připravili společně s námi naši kamarádi. Holky musely ukázat schopnosti v plnění úkolů na jednotlivých stanovištích, a kluci naopak zapojovali mozkové závity k vyluštění indicie, kde se nachází další stanoviště. Tato hra dávala možnost zamíchat pořadím v táborové hře. Po dokončení hry si děti našly poklad plný sladkostí, upekly si buřty a došlo k vyhlášení výsledků celotáborové hry a rozdání odměn.

2019 ovkl 1 2019 ovkl 2
2019 ovkl 3 2019 ovkl 4
PlakatOvesneKladruby
 
0
0
0
s2sdefault