Menu
MAS KRAJ ŽIVÝCH VOD, z.s.
Kraj živých vodmístní akční skupina

Výběrová komise


Výběrová komise (VK) má především na starosti výběr projektů a je volena Valným shromážděním členů MAS. VK je pětičlenná s mandátem na jeden rok. Někteří členové VK nemusí pocházet přímo z členské základny MAS. Při výběru projektů je minimální počet hlasujících členů VK 3. Jediným úkolem výběrové komise je hodnocení předložených žádostí dle předem stanovených preferenčních kritérií a následně sestavení pořadí přeložených žádostí.

Aktuální složení Výběrové komise

Funkční období 1. 1. 2024 -31.12.2024

Aktuální složení Výběrové komise
Členský subjekt
 Zástupce
 Sektor
 Zájmová skupina
Svazek obcí Slav. les

Miroslav Nepraš 

  (předseda)

Veřejný Rozvoj regionu
Úněšovský statek, a.s. Jiří Vaněk Soukromý Zemědělství a lesnictví
Město Žlutice Mgr. et Mgr. Helena Plitzová Veřejný Rozvoj regionu
TJ Sokol Teplá Bc. Martin Klepal Soukromý Sport a volný čas dětí a mládeže
Pod střechou, z.s. Jiří Schierl Soukromý Kulturní dědictví a památky

Archiv složení Výběrové komise

8) funkční období 1.1.2023 -31.12.2023

Svazek obcí Slavkovský les – Ing. Štěpánka Bejčková - Rozvoj regionu / veřejný 
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
TJ Sokol Teplá -  Martin Klepal - Sport a volný čas dětí a mládeže /soukromý
Město Žlutice - Mgr. et Mgr. Helena Plitzová-  Rozvoj regionu/ veřejný 
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

7) funkční období 1.1.2022 -31.12.2022

Svazek obcí Slavkovský les – Michal Vaněk – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
TJ Sokol Teplá -  Martin Klepal - Sport a volný čas dětí a mládeže -Soukromý
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

6) funkční období 1. 1. 2021 – 31. 12. 2021:

Svazek obcí Slavkovský les – Aurelie Skřivanová – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Obec Kolová – Jakub Jiskra – Rozvoj regionu/veřejný
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

5) zvolena 12. 12. 2019, mandát do 31. 12. 2020:

Svazek obcí Slavkovský les – Aurelie Skřivanová – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Obec Kolová – Jakub Jiskra – Rozvoj regionu/veřejný
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

4) zvolena 6. 12. 2018, mandát do 12. 12. 2019:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Lesní společnost Bečov, s.r.o. – Petr Kužvart – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ZŠ a MŠ Bezvěrov – Hana Žemličková – Sport a volný čas dětí a mládeže/veřejný
Golf klub Teplá – Ivana Jančarová – Sport a volný čas dětí a mládeže/soukromý

3) zvolena 12. 1. 2018, mandát do 6. 12. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Úterský spolek BART – Tomáš Kaiser – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

2) zvolena 12. 1. 2017, mandát do 12. 1. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

1) zvolena 10. 12. 2015, mandát do 10. 12. 2016:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

Kontakt: krajzivychvod@seznam.cz

Jednací řád Výběrové komise

Jednaci_rad_VK_10_1_2019.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 435,02 kB
Staženo: 127×

O MAS

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Počasí

dnes, sobota 20. 7. 2024
déšť 25 °C 16 °C
neděle 21. 7. slabý déšť 27/16 °C
pondělí 22. 7. slabý déšť 22/15 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 19/12 °C

Partneři

Publicita