Menu
MAS KRAJ ŽIVÝCH VOD, z.s.
Kraj živých vodmístní akční skupina

Výběrová komise


Výběrová komise (VK) má především na starosti výběr projektů a je volena Valným shromážděním členů MAS. VK je pětičlenná s mandátem na jeden rok. Někteří členové VK nemusí pocházet přímo z členské základny MAS. Při výběru projektů je minimální počet hlasujících členů VK 3. Jediným úkolem výběrové komise je hodnocení předložených žádostí dle předem stanovených preferenčních kritérií a následně sestavení pořadí přeložených žádostí.

Aktuální složení Výběrové komise

Funkční období 1. 1. 2022 – 31. 12. 2022

Aktuální složení Výběrové komise
Členský subjekt
 Zástupce
 Sektor
 Zájmová skupina
Svazek obcí Slav. les Michal Vaněk (předseda) Veřejný Rozvoj regionu
Úněšovský statek, a.s. Jiří Vaněk Soukromý Zemědělství a lesnictví
Město Toužim Alexandr Žák Veřejný Rozvoj regionu
TJ Sokol Teplá Martin Klepal Soukromý Sport a volný čas dětí a mládeže
Pod střechou, z.s. Jiří Schierl Soukromý Kulturní dědictví a památky

Archiv složení Výběrové komise

5) funkční období 1. 1. 2021 – 31. 12. 2021:

Svazek obcí Slavkovský les – Aurelie Skřivanová – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Obec Kolová – Jakub Jiskra – Rozvoj regionu/veřejný
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

5) zvolena 12. 12. 2019, mandát do 31. 12. 2020:

Svazek obcí Slavkovský les – Aurelie Skřivanová – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Obec Kolová – Jakub Jiskra – Rozvoj regionu/veřejný
Pavel Špak – FO – Cestovní ruch/soukromý
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní dědictví a památky/soukromý

4) zvolena 6. 12. 2018, mandát do 12. 12. 2019:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Lesní společnost Bečov, s.r.o. – Petr Kužvart – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ZŠ a MŠ Bezvěrov – Hana Žemličková – Sport a volný čas dětí a mládeže/veřejný
Golf klub Teplá – Ivana Jančarová – Sport a volný čas dětí a mládeže/soukromý

3) zvolena 12. 1. 2018, mandát do 6. 12. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Úterský spolek BART – Tomáš Kaiser – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

2) zvolena 12. 1. 2017, mandát do 12. 1. 2018:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

1) zvolena 10. 12. 2015, mandát do 10. 12. 2016:

Svazek obcí Slavkovský les – Marie Šašková – Rozvoj regionu/veřejný
Úněšovský statek, a.s. – Jiří Vaněk – Zemědělství a lesnictví / soukromý
ARBO-zahradnictví – Miroslav Falkenauer – Zemědělství a lesnictví / soukromý
Město Bochov – Miroslav Egert – Rozvoj regionu/veřejný
Pod střechou, z.s. – Jiří Schierl – Kulturní a přírodní dědictví/soukromý

Kontakt: krajzivychvod@seznam.cz

Jednací řád Výběrové komise

Jednaci_rad_VK_10_1_2019.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 435,02 kB

O MAS

Počasí

dnes, neděle 2. 10. 2022
slabý déšť 11 °C 8 °C
pondělí 3. 10. zataženo 10/6 °C
úterý 4. 10. oblačno 15/5 °C
středa 5. 10. zataženo 16/7 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
1
23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Partneři

Publicita